MHP AYAŞ'TA İKTİDAR OLACAK KISIR ÇEKİŞME BİTECEK

MHP AYAŞ'TA İKTİDAR OLACAK KISIR ÇEKİŞME BİTECEK

MHP Ankara İl Başkanlığı'nın organize ettiği program dahilinde MHP milletvekilleri Ankara’nın 16 ilçesini geziyor03.03.2013 10:38
 MHP Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek  Ayaş ilçe Başkanı Birol Ata sever, İl Genel meclis Üyesi Hikmet Gezer  ile  birlikte Ayaş’ta oda dernek başkanlarını ve esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

MHP Ankara İl Başkanlığı'nın organize ettiği program dahilinde MHP milletvekilleri Ankara’nın 16 ilçesini geziyor Bu program dahilinde Ayaş’a  gelen MHP Samsun Milletvekili. Cemalettin Şimşek,tüm esnafı  ve oda dernek başkanlarını dolaştı

Samsun Milletvekili Cemalettin Şimşek’in Muhtarlar Derneği, Ziraat Odası, Esnaf Odası  ve esnaf ziyaretlerinde İl Yönetim Kurulu üyesi Çağrı Acı, Ayaş ilçe Başkanı Birol Atasever, İl Genel meclis Üyesi  ve Belediye Başkan aday adayı Hikmet Gezer, Ayaş ilçe Başkan Yardımcısı Murat Koçak ve diğer partililer de hazır bulundu.

Milletvekili Cemalettin Şimşek’in Ayaş muhtarlar Derneği ziyaretinde muhtarların metropolden çıkma istekleri dikkat çekti.Muhtarlar metropol içinde olmalarının kendilerine büyük zarar verdiğini belirtti.

Ankara’nın   tüm sınırlarını metropol yapmak  AKP’nin bir oyunu olduğunu belirten Milletvekili Şimşek “AKP ülkeyi yavaş yavaş başkanlık sistemine götürmeye çalışıyor.Onun için PKK ile anlaşmaya çalışıyor. Ama MHP halkın desteği ile bu oyunu bozacak “diye konuştu.

Ayaş ilçe Başkanı Birol Atasever,Ayaş Belediye başkanı ile AKP ile Başkanının birbirlerini suçlayarak zaman geçirdiğini hizmetler yapılmadığını  ilçeye zarar verdiklerini,Ayaş'ta MHP'nin iktidar olacağını çekişmeye son vereceklerini   belirtti.

Diğer Ayaş haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir